facebook
bus osobowy wynajem - O nas

Poznaj nas

facebook

NA WYJAZDY TYLKO BUSEM

Poznaj nas bliżej oraz zalety naszej oferty

 

Wynajmij komfortowego i bezpiecznego busa Citroen Spacetourer, który zagwarantuje Ci niezapomnianą radość podróży.

Naszą działalność opieramy na pasji do podróży. Jesteśmy przekonani, że Klienci decydujący się na wynajem busa oczekują innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i komfortu przejazdu.

Priorytetem w Naszej pracy jest sprostanie wymaganiom Klientów. Do dyspozycji oddajemy flotę pojazdów nowoczesnych, gdyż wiemy, jak istotna jest wysoka jakość usług.

Oferujemy bogato wyposażone samochody Citroen Spacetourer z 2018 roku. Ich modułowe wnętrze pozwala pomieścić do 8 osób. W kategorii rodzinny bus na wynajem nasze busy nie mają sobie równych. Automatyczna skrzynia biegów zwiększa komfort ich prowadzenia a elegancka stylistyka uzupełnia się z praktycznym zastosowaniem.

Wyróżnia nas kompleksowa obsługa klienta, profesjonalizm, dbanie o detale oraz indywidualne podejście do zleceń i ich wyceny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą www.NaWyjazdBusem.pl
ZALETY NASZEJ OFERTY:
busy z 2018 i 2019 rocznika!
komfortowo pomieszczą 8 osób!
wersja XL, więcej miejsca na bagaże
zniżka na kolejne wypożyczenie
minimum formalności, płatności online

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane w celu sprzedaży naszych usług. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

wynajem busa - kontakt Messenger NAPISZ DO NAS